Webuca Hakkında

Webuca bizim için özel bir proje. Uzun yıllardır sektörde olmamızdan dolayı müşterilerin nasıl web sitelerine sahip olacağını iyi bildiğimizi düşünüyoruz. 15 yıllık bu deneyimimizi eklediğimiz bir proje oldu Webuca.

Altyapı çalışmaları 2 yıl sürdü. Fikir temel olarak firma ve kişilerin kolay şekilde web sitesi satın alabilmeleriydi. Web tasarım sektörünün güvenilmez oyuncularından bıkan firma ve kişilere bu hizmeti güvenerek ve çok ekonomik şekilde satın alabilmelerini sağlamayı düşündük. Tamamen müşteri dostu, kolay yönetilebilen, işe yarar olan ve güvenilirliğin ön planda olduğu bir felsefe ile yola çıktık.

Web sektörünün müşterilerinin istekleri aslında basitti; hızlı şekilde çalışmaya başlayacak, kolayca yönetilebilecek ve gerektiğinde destek alabilecekleri bir web sitesi hizmeti istiyorlardı. Birçok firma ve kişinin web sitesi için binlerce TL bütçe ayırmak istemediğini gördük. Onların istediği basitti. Biz de bunu sağlamaya çalıştık.   

Bu düşüncelerle yola çıkınca Webuca kendine ait bir kimlik kazandı. Bir “duruşa” sahip oldu; müşterilere sunulabilecek en işe yarar özellikleri sunmak, sınırlar koymamak, sınırsız destek ve garanti vermek ve müşterini kesinlikle kandırmamak. 

Proje gelişti. Bir web sitesi hizmetinin ötesine geçti. Bir KOBİ’nin ihtiyacı olabilecek, basitçe kullanabileceği ve en önemlisi “onun işine yarayacak ” birçok özellik eklendi projeye. Bu özelliklerin bazıları daha önce bir web sitesi hizmeti ile birlikte hiç sunulmadı. Webuca artık kendine ait bir ruh ve kimlik taşıyordu. Artık o bizi yönlendiriyordu. Ortaya çıkan; benzersiz ve sınır tanımayan özellikleri ve fiyatı ile KOBİ’nin işlerini büyütmesine yarayacak bir sistemdi. 

Her işletme büyümek için kurulur. Büyümek için gerekli parçaları bir araya getirmek için akılcı bir stratejiye ihtiyaç vardır ve sonuçta her zaman işletmeyi bütçe sınırlar. Webuca, bütçe sınırlarını zorlamadan bir KOBİ’nin işlerine yürütmesine yardımcı olma ve onun büyümesine katkı sağlama amacında oldu.

İş yönetim merkezi, e-tahsilat,  iletişim merkezi, sanal asistan, toplu mail ve sms gönderimi özellikleri ile bir web sitesinin çok üstüne çıktı. 

15 yılda sektörün bizlere kazandırdığı deneyimleri, sektörün fayda sağlaması için kullanıp tekrar sektöre kazandırmaya çalıştık. 

Projenin kazandığı kimlik ve ruh her adımda profesyonelce uygulamalar yapmamız konusunda bizi zorladı. Her detay, üstünde çokça çalışılarak tasarlandı ve uygulandı. “Müşterimiz bu özelliği nasıl daha kolay kullanabilir?” sorusuyla basit bir yerleşim, renk seçimi vb detaylar için bile günlerce çalıştığımız zamanlar oldu.

Evet, yorulduk. Ama bu proje “oldu”. Buna da değerdi.

Şimdi Webuca hizmetinizde. Projenin temel düşüncesi hiçbir şeyi yapmış olmak için yapmamaktı. Bu hizmeti satın alan firmaya bu özellikler faydalı olmalıydı. Hiçbir zaman “maksat; işin görülsün” yaklaşımı olmadı. Tam tersine; “maksat; işin büyüsün” oldu.

 

Başlayalım. Maksat; işin büyüsün. 


NE DEDİLER?

Mükemmel bir site. Ellerinize  sağlık. Bize bu siteyi sunan herkese teşekkür ederiz.

Sümeyye Rizeli - Lazali İnşaat

Bizim için sitemizin tasarımı önemli olduğu kadar arama motorlarındaki başarısı da önemli. Bu yüzden ilk siparişimizden sonra başka Webuca siteleri aldık. Memnunuz, teşekkürler.

Gökhan Gökalp - Dekodizayn Duvar Kağıtları

Daha önce web sitesi konusunda başka firmalarla çalıştık ama memnun kalmamıştık.  Webuca bize verdiği güvenle birlikte teknik destek konusunda da bizi mutlu etti.

Ahmet Özkara – Özgür Reklam Ajans

İş yönetim merkezi özellikler benzersiz, hem web siteniz var hem de tüm nakit trafiğinizi kontrol edebiliyorsunuz. Her gün SMS le bildirim gelmesi de çok güzel bir özellik.

Ferhat Sonaydın – Sonay Alüminyum Ltd.Şti.

Çok hızlı şekilde site oluşturulabilir. Gereksiz detaylarla sizi uğraştırmıyor. Kolayca web siteniz hazır oluyor. Müşterilerimize toplu mail ve sms gönderebiliyoruz. Güzel bir çalışma. 

Yasin Akbaş – CPM Teknoloji

Birçok firmayı araştırdıktan sonra Webuca’da karar kıldık. Kolay ve pratik kontrol paneli, modern tasarımları ile sistemi beğendik ve yirmiden fazla site aldık. Arama motorlarında iyi sonuç veriyor. 

Mümtaz Yıldız – Gömü Tur Tourism & Travel Agengy

Bizim istediğimiz; sitemiz karışık olmasın kolayca güncelleyelim ve ekonomik bir ücret ödeyelimdi. Webuca çok daha fazlasını sundu. Teşekkürler.

Fatih Güzel - Mensan Ltd. Şti.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0312 439 69 90
TIKLA HEMEN SENİ ARAYALIM
BİZİ TAKİP EDİN
ETİKETLER
Bir web sitesi yaptırmak istiyorum dediğinizde karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Webuca Hazır Web Sitesi olarak sunduğumuz siteler benzersiz özelliklerle hazırlanmıştır. Birçok hazır web sitesinde bulamayacağınız özellikler mevcuttur. Profesyonel ve kurumsal bir web sitesi istediğinizde, firma tanıtım web sitesi, kişisel web sitesi istediğinizde Webuca size en uygun maliyeti sunar. Web sitesi almak istiyorum diye aramalar yaptığınızda Webuca size sınırsız kullanım özelliklerini sunar. Merak ediyor olabilirsiniz, web sitesi maliyeti ne kadar, web sitesi tasarım ücretleri ne kadardır, uygun fiyata web sitesi yaptırabilir miyim, ucuz web sitesi tasarımı bulabilir miyim, ekonomik web sayfası nasıl oluşturabilirim, web sitesi kurdurmak istiyorum, site açma kolay mı, site kurma maliyeti nedir, site açmak kaç para, işyeri sitesi kurma nasıldır, internet sitesi satın alma kolay mıdır, site satın almak için ne yapmak gerekir, ücretleri ne kadardır, internet sayfası açmak hızlı mıdır, internet sitesi fiyatları nedir, paralı site açma, paralı site kurma, ücretli site kurma, hazır web sitesi paketleri nelerdir, com lu site nasıl kurulur, web sitesi satın al mak ucuz mudur, yaptırmak istiyorum hangi firmaya gitmeliyim, ucuz web tasarım hizmetini nereden bulurum, hazır firma sitesi, hazır kurumsal site, hazır web sitesi tasarımı hizmetlerini nereden alabilirim, hazır web sayfası güvenilir midir gibi sorularınız olabilir. Webuca’da bütün özellikler tek pakette ve tek fiyatla. Alan adı tescili (domain name), sınırsız hosting, sınırsız email, sınırsız trafik, tasarım değiştirme, çoklu yabancı dil desteği, kolay kontrol panel ile içerik yönetimi, mobil web sitesi özelliklerini tek bir pakette ve tek bir fiyatla sunar. Webuca’da maksat işin görülsün değil, maksat işin büyüsün. Hemen satın al butonuna tıklayıp sitenizi anında yayına açarsınız. İşlerinizi büyütmeye bugün başlayabilirsiniz.