Bayilik

Üstün özellikleri ile hazır web sitesi alanında ilkleri sunan Webuca Hazır Web Sitelerini müşterinize sunarak Webuca bayileri arasına siz de katılın.

Kazan-Kazan ilkesine dayalı esnek ve çok hızlı çözümler sunabilen bayilik sistemimizden yararlanarak web sitesi satışlarınızı çok hızlı ve zahmetsizce yapabilirsiniz.

Bayilerimiz için özel hazırlanmış bayi paneli ile saniyeler içinde müşterilerinizin sitelerini yayına açabilirsiniz.

 

Webuca Hazır Web Siteleri ile aşağıdaki özelliklerde web siteleri sunabilirsiniz.

 

Kolay Yönetilebilen Kontrol Panel

Modern Tasarımlar

Mobil Web Desteği

Çoklu Dil Desteği

Tasarım Değiştirme Özelliği

İşletme Araçları

Sanal Asistan

Sınırsız Hosting

Sınırsız Trafik

Sınırsız E-mail

Anında Site Yayınlama

Hazır İçerik Kütüphaneleri

Gelişmiş Çoklu Fotoğraf Yükleme

Video Yükleme

Ana Sayfa ve Slayt Yönetimi

Arama Motoru Optimizasyonu

 

WEBUCA HAZIR WEB SİTESİ BAYİLİK SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

 

Bayilerimize öze kontrol paneli sunuyoruz. Bu panel ile anında web sitesi açabilirsiniz. Müşterinizin sitesi hemen yayına girer.

Majör özellikleri aktif/pasif yaparak çeşitli özelliklerde ve fiyatlarda paketler sunabilirsiniz. Webuca web paketinde olduğu gibi tüm özellikleri tek pakette vermek zorunda değilsiniz.

İmzasız (veya kendi logonuzla imzalı) siteler açabilirsiniz.

Sunduğunuz siteler Webuca’nın tüm özelliklerini taşır

Size özel NS(nameserver) tanımlanabilir.

Serbest fiyat politikası ile istediğiniz fiyatla satış yapabilirsiniz.

Müşterileriniz sunduğunuz ek hizmet gelirleri tamamen size aittir.

Müşterilerinize teknik destek ve teknik garanti sözü verebilirsiniz. Teknik destek ve garanti Webuca tarafından sağlanır.

Ayrıca web sitesi satışı konusunda destek bilgileri, web sitesi yanında sunabileceğiniz ek hizmetler hakkında detaylı danışmanlık ve bilgilendirme desteği sunuyoruz.

Bayilerimize web satışı eğitim kiti sunulmaktadır.

İstediğiniz zaman bayilik çalışmasını bırakabilirsiniz, satış yapmış olduğunuz müşteriler sistem desteğini almaya devam ederler.

Bayilik sistemimizde teminat ve garanti şartları yoktur.

Bayilik Şartları Başvurunuzdan Sonra Gönderilmektedir. Aşağıdaki formu doldurarak bayilik başvurusunu yapabilirsiniz.

 

Başvurunuz değerlendirildikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz. 


BAYİLİK BAŞVURU FORMU


NE DEDİLER?

Mükemmel bir site. Ellerinize  sağlık. Bize bu siteyi sunan herkese teşekkür ederiz.

Sümeyye Rizeli - Lazali İnşaat

Bizim için sitemizin tasarımı önemli olduğu kadar arama motorlarındaki başarısı da önemli. Bu yüzden ilk siparişimizden sonra başka Webuca siteleri aldık. Memnunuz, teşekkürler.

Gökhan Gökalp - Dekodizayn Duvar Kağıtları

Daha önce web sitesi konusunda başka firmalarla çalıştık ama memnun kalmamıştık.  Webuca bize verdiği güvenle birlikte teknik destek konusunda da bizi mutlu etti.

Ahmet Özkara – Özgür Reklam Ajans

İş yönetim merkezi özellikler benzersiz, hem web siteniz var hem de tüm nakit trafiğinizi kontrol edebiliyorsunuz. Her gün SMS le bildirim gelmesi de çok güzel bir özellik.

Ferhat Sonaydın – Sonay Alüminyum Ltd.Şti.

Çok hızlı şekilde site oluşturulabilir. Gereksiz detaylarla sizi uğraştırmıyor. Kolayca web siteniz hazır oluyor. Müşterilerimize toplu mail ve sms gönderebiliyoruz. Güzel bir çalışma. 

Yasin Akbaş – CPM Teknoloji

Birçok firmayı araştırdıktan sonra Webuca’da karar kıldık. Kolay ve pratik kontrol paneli, modern tasarımları ile sistemi beğendik ve yirmiden fazla site aldık. Arama motorlarında iyi sonuç veriyor. 

Mümtaz Yıldız – Gömü Tur Tourism & Travel Agengy

Bizim istediğimiz; sitemiz karışık olmasın kolayca güncelleyelim ve ekonomik bir ücret ödeyelimdi. Webuca çok daha fazlasını sundu. Teşekkürler.

Fatih Güzel - Mensan Ltd. Şti.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0312 439 69 90
TIKLA HEMEN SENİ ARAYALIM
BİZİ TAKİP EDİN
ETİKETLER
Bir web sitesi yaptırmak istiyorum dediğinizde karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Webuca Hazır Web Sitesi olarak sunduğumuz siteler benzersiz özelliklerle hazırlanmıştır. Birçok hazır web sitesinde bulamayacağınız özellikler mevcuttur. Profesyonel ve kurumsal bir web sitesi istediğinizde, firma tanıtım web sitesi, kişisel web sitesi istediğinizde Webuca size en uygun maliyeti sunar. Web sitesi almak istiyorum diye aramalar yaptığınızda Webuca size sınırsız kullanım özelliklerini sunar. Merak ediyor olabilirsiniz, web sitesi maliyeti ne kadar, web sitesi tasarım ücretleri ne kadardır, uygun fiyata web sitesi yaptırabilir miyim, ucuz web sitesi tasarımı bulabilir miyim, ekonomik web sayfası nasıl oluşturabilirim, web sitesi kurdurmak istiyorum, site açma kolay mı, site kurma maliyeti nedir, site açmak kaç para, işyeri sitesi kurma nasıldır, internet sitesi satın alma kolay mıdır, site satın almak için ne yapmak gerekir, ücretleri ne kadardır, internet sayfası açmak hızlı mıdır, internet sitesi fiyatları nedir, paralı site açma, paralı site kurma, ücretli site kurma, hazır web sitesi paketleri nelerdir, com lu site nasıl kurulur, web sitesi satın al mak ucuz mudur, yaptırmak istiyorum hangi firmaya gitmeliyim, ucuz web tasarım hizmetini nereden bulurum, hazır firma sitesi, hazır kurumsal site, hazır web sitesi tasarımı hizmetlerini nereden alabilirim, hazır web sayfası güvenilir midir gibi sorularınız olabilir. Webuca’da bütün özellikler tek pakette ve tek fiyatla. Alan adı tescili (domain name), sınırsız hosting, sınırsız email, sınırsız trafik, tasarım değiştirme, çoklu yabancı dil desteği, kolay kontrol panel ile içerik yönetimi, mobil web sitesi özelliklerini tek bir pakette ve tek bir fiyatla sunar. Webuca’da maksat işin görülsün değil, maksat işin büyüsün. Hemen satın al butonuna tıklayıp sitenizi anında yayına açarsınız. İşlerinizi büyütmeye bugün başlayabilirsiniz.