Web Siteni Nasıl Açarsın?


Sadece 3 adımda muhteşem web siten yayındaSiten Saniyeler İçinde Yayında!

Gelişmiş altyapısı ve yeni alan adı tescili ile birlikte Webuca, web siteni saniyeler içinde yayına alır. Siteni hemen kullanmaya başlarsın.
YILLIK
1299
+KDV
Alan adı bağlanabilir
Bedava alan adı
Para iade garantisi
Sitede reklam gösterilmez
Sınırsız Hosting
Sınırsız Trafik
Sınırsız E-mail
Mobil Site
Çoklu Dil
Arama Motorlarına Hazır
Tasarım Değiştirebilme
İşletme Araçları
Sanal Asistan
Teknik Destek (E-mail ve Telefon ile)
Ömür Boyu Teknik Garanti

Para İade Garantisi !Webuca Hazır Web Sitesi mükemmel özelliklere sahip. Yine de siteni aldıktan sonra beğenmezsen PARANI İADE EDİYORUZ. Para iade garantisi sadece Webuca'da.
WEB SİTEN HEMENŞİMDİ YAYINDA

Gelişmiş sistemimizle web siten siparişinden sonra saniyeler için yayında. Hemen bugün web siteni kullanmaya başlayabilirsin.

ALAN ADI, HOSTING HERŞEY DAHİL

Webuca’da tüm özellikleri tek pakette. Alan adın varsa kullanabilirsin, yoksa alan adı tescili de ücretsiz.

SINIR YOK

Webuca ‘da sunulan site özellikleri sınırsız. Sınırsız hosting alanı ve trafiğe sahip oluyorsun. Sınırsız sayıda e-mail açabilir, sayfa ekleyebilir, fotoğraf ve video yükleyebilirsin.

EN KOLAYKONTROL PANELİ

Sitenin kontrol paneli teknik bilgiye ihtiyaç olmadan yönetebilmek için özel olarak tasarlandı. Siteni çok kolay ve rahatça 7 gün 24 saat güncelleyebilirsin. Hem kolay hem çok hızlı.

MOBİLWEB SİTESİ

Artık olmazsa olmaz hale gelen mobil web sitesi de pakete dahil. Web siten tüm bilgisayar, tablet ve cep telefonlarında en iyi şekilde gözükür ve kullanılır.

ÇOKLU DİL DESTEĞİ

Sitenin dil desteği de pakete dahil. İngilizce başta olmak üzere yabancı dillerde siteni yayınlaman çok kolay.

GOOGLE’DA GÖZÜKÜN

Gelişmiş arama motoru optimizasyonu sistemimiz ile siten Google’da listeleniyor, tüm sayfaların Google tarafından başarıyla indeksleniyor ve üst sıralarda (hatta 1. sayfada) çıkma şansın artıyor.

TASARIM DEĞİŞTİREBİLME

Tek bir tasarıma mahkum kalmak zorunda değilsin. İstediğin zaman kontrol panelinde tek tıklama ile tasarımını değiştirebiliyorsun.

İŞLETME ARAÇLARI ve SANAL ASİSTAN

Dünyada ilk ve tek olarak sunduğumuz bu araçlarla, işletmene ait kasa defteri tutabilir, borç/alacak, personel, müşteri ve tedarikçi takibi yapabilirsin. Borç ve alacakların SMS ile sana hatırlatılıyor. Müşterilerine borç hatırlatmalarını da otomatik gönderebiliyorsun.

TEKNİK DESTEK

Siteni yönetmek çok kolay olsa da istediğin zaman ekibimizden teknik telefon ve e-mail ile destek alabiliyorsun.

ÖMÜR BOYU GARANTİ

Webuca bu konuda iddialı. Siten yayında olduğu süre boyunca teknik garantimiz altında. Artık sitemin başına bir şey gelirse diye endişelenmene gerek yok.

PARA İADE GARANTİSİ

Webuca’nın sunduğu benzersiz ve tek özelliklere, teknik destek ve garantilere rağmen yine de siteni beğenmezsen paranı iade ediyoruz. Ancak bugüne kadar parasını iade isteyen müşterimiz hiç olmadı : )

Mükemmel ve Eksiksiz Siten ile İşlerini Büyütmeye BaşlaTüm sektörlere uygun tasarım ve kullanım özellikleriyle; ister bir firma, dernek, restaurant, vakıf olsun ister doktor, mimar, avukat, teknik servis kuaför vb olsun. Webuca hepsine uygun
NE DEDİLER?

Mükemmel bir site. Ellerinize  sağlık. Bize bu siteyi sunan herkese teşekkür ederiz.

Sümeyye Rizeli - Lazali İnşaat

Bizim için sitemizin tasarımı önemli olduğu kadar arama motorlarındaki başarısı da önemli. Bu yüzden ilk siparişimizden sonra başka Webuca siteleri aldık. Memnunuz, teşekkürler.

Gökhan Gökalp - Dekodizayn Duvar Kağıtları

Daha önce web sitesi konusunda başka firmalarla çalıştık ama memnun kalmamıştık.  Webuca bize verdiği güvenle birlikte teknik destek konusunda da bizi mutlu etti.

Ahmet Özkara – Özgür Reklam Ajans

İş yönetim merkezi özellikler benzersiz, hem web siteniz var hem de tüm nakit trafiğinizi kontrol edebiliyorsunuz. Her gün SMS le bildirim gelmesi de çok güzel bir özellik.

Ferhat Sonaydın – Sonay Alüminyum Ltd.Şti.

Çok hızlı şekilde site oluşturulabilir. Gereksiz detaylarla sizi uğraştırmıyor. Kolayca web siteniz hazır oluyor. Müşterilerimize toplu mail ve sms gönderebiliyoruz. Güzel bir çalışma. 

Yasin Akbaş – CPM Teknoloji

Birçok firmayı araştırdıktan sonra Webuca’da karar kıldık. Kolay ve pratik kontrol paneli, modern tasarımları ile sistemi beğendik ve yirmiden fazla site aldık. Arama motorlarında iyi sonuç veriyor. 

Mümtaz Yıldız – Gömü Tur Tourism & Travel Agengy

Bizim istediğimiz; sitemiz karışık olmasın kolayca güncelleyelim ve ekonomik bir ücret ödeyelimdi. Webuca çok daha fazlasını sundu. Teşekkürler.

Fatih Güzel - Mensan Ltd. Şti.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0312 439 69 90
TIKLA HEMEN SENİ ARAYALIM
BİZİ TAKİP EDİN
ETİKETLER
Bir web sitesi yaptırmak istiyorum dediğinizde karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Webuca Hazır Web Sitesi olarak sunduğumuz siteler benzersiz özelliklerle hazırlanmıştır. Birçok hazır web sitesinde bulamayacağınız özellikler mevcuttur. Profesyonel ve kurumsal bir web sitesi istediğinizde, firma tanıtım web sitesi, kişisel web sitesi istediğinizde Webuca size en uygun maliyeti sunar. Web sitesi almak istiyorum diye aramalar yaptığınızda Webuca size sınırsız kullanım özelliklerini sunar. Merak ediyor olabilirsiniz, web sitesi maliyeti ne kadar, web sitesi tasarım ücretleri ne kadardır, uygun fiyata web sitesi yaptırabilir miyim, ucuz web sitesi tasarımı bulabilir miyim, ekonomik web sayfası nasıl oluşturabilirim, web sitesi kurdurmak istiyorum, site açma kolay mı, site kurma maliyeti nedir, site açmak kaç para, işyeri sitesi kurma nasıldır, internet sitesi satın alma kolay mıdır, site satın almak için ne yapmak gerekir, ücretleri ne kadardır, internet sayfası açmak hızlı mıdır, internet sitesi fiyatları nedir, paralı site açma, paralı site kurma, ücretli site kurma, hazır web sitesi paketleri nelerdir, com lu site nasıl kurulur, web sitesi satın al mak ucuz mudur, yaptırmak istiyorum hangi firmaya gitmeliyim, ucuz web tasarım hizmetini nereden bulurum, hazır firma sitesi, hazır kurumsal site, hazır web sitesi tasarımı hizmetlerini nereden alabilirim, hazır web sayfası güvenilir midir gibi sorularınız olabilir. Webuca’da bütün özellikler tek pakette ve tek fiyatla. Alan adı tescili (domain name), sınırsız hosting, sınırsız email, sınırsız trafik, tasarım değiştirme, çoklu yabancı dil desteği, kolay kontrol panel ile içerik yönetimi, mobil web sitesi özelliklerini tek bir pakette ve tek bir fiyatla sunar. Webuca’da maksat işin görülsün değil, maksat işin büyüsün. Hemen satın al butonuna tıklayıp sitenizi anında yayına açarsınız. İşlerinizi büyütmeye bugün başlayabilirsiniz.