SSS

Webuca Nedir?

Webuca, müşterilerine kolayca yönetebilecekleri bir web sitesi sunan bir servistir. Dünyada ilk defa sunulan kobi araçları ile sadece bir web site hizmeti değildir. İş yönetim merkezi, iletişim merkezi, sanal asistan gibi birçok özelliği barındırır.

 

Web sitemi hemen nasıl oluştururum ?

Sitemiz üzerinde “Hemen Demo Oluştur” butonları ile 5 günlük ücretsiz demo oluşturup siteni hemen oluşturabilirsin.

 

Fiyata hangi hizmetler dahil ?

Webuca sisteminden bütün özellikler; web sitesi, alan adı, hosting, e-mail, iş yönetim merkezi araçları, sanal asistan, iletişim merkezi araçları nın tamamı dahildir. Ayrıca destek hizmetlerimizden istediğinde ücretsiz olarak yararlanabilirsin.

 

Benim zaten bir alan adım var. Kendi alan adımı kullanabiliyor muyum?

Zaten bir alan adın var ise sipariş aşamalarında bunu belirtmen ve alan adını bizim sunucularımıza yönlendirmen yeterli olacaktır.

 

Varolan alan adımı sizin sunularınıza nasıl yönlendirebilirim ?

Alan adını tescil ettiğiniz firma mutlaka size bir alan adı kontrol paneli sağlamıştır. Bu panelinize giriş yaparak DNS lerini güncellemeniz yeterlidir. DNS lerinizi ns1.webuca.com ve ns2.webuca.com şeklinde güncelleyeceksiniz. Eğer bu işlemi yapamayacağını düşünüyorsanız bizimle irtibata geçersen arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.

 

Web sitemi nasıl yönetebilirim?

Ücretsiz olarak deneme başlattığında sistemi kullanmaya başlayacaksın. Kontrol paneli ile sitenin tüm içeriklerini kontrol edebilir, tasarımını değiştirebilir, e-posta hesapları açabilirsin. Kontrol panelinde yardım dokümanları, araç ipuçları ve tavsiyelerimiz var. Bunları inceleyerek siteni nasıl yönetebileceğini görebilsin. Bir problem yaşarsan teknik destek ekimiz yanında olacak.

 

Gerçekten her şey sınırsız mı?

Evet, bütün Webuca’nın sunduğu tüm özelliklerimiz sınırsız kullanıma açıktır. Web sitene sınırsız sayfa, alt sayfa, fotoğraf, doküman, dosya, video, ekleyebilirsin. Sınırsız sayıda e-mail hesapları açabilirsin. İstediğiniz kadar kasa defteri gelir-gider, müşteri, tedarikçi, personel, borç-alacak kaydı ekleyebilirsin. İstediğiniz kadar sanal asistan kaydı oluşturabilirsin. Müşterilerine istediğin kadar toplu e-mail gönderebilirsin. Site tasarım temanı istediğin kadar değiştirebilirsin. Hosting alanı, trafik kullanımı sınırsızdır.

 

Webuca’nın diğer web sitesi hizmetlerinden farkı nedir?

Webuca’nın en büyük farkı sadece web sitesi olmaması, iş yönetim araçları gibi ilk defa bizim sunduğumuz araçlarla hizmet vermesidir. Diğer web sitelerinden önemli bir farkımızda biz de herşeyin tek pakette olmasıdır. Ekstra ödeme kesinlikle talep etmeyiz. Birçok sistem size sadece web sitesini sunar, istediğiniz her özellikte ek ödeme talep eder. Tasarım değiştirme özelliği her sistemde bulabileceğin bir özellik değildir. Destek hizmetlerimiz, ömür boyu garantimiz bizim farklı kılan özellikler.

 

Sitemde sorun yaşarsam teknik destek alabilir miyim?

Tabi ki. Sorun yaşamamanız için çok kolay yönetilebilen bir sistem geliştirdik. Sistemin kullanımı ile ilgili yardım dokümanlarımız var. Kontrol panelinde her bir aracın kullanımı hakkında araç ipuçlarımız var. Bunlardan başka kontrol panelinde karşına çıkacak olan tavsiyelerimiz var. Zaman zaman sana siteni nasıl daha başarılı kullanabileceğin, nasıl daha çok müşteri çekebileceğin konusunda e-kitaplar ve bilgi e-mailleri gönderiyor olacağız. Bütün bunlara rağmen yine de sorun yaşarsan teknik destek ekibimiz seni bekliyor olacak. Amacımız sana web sitesi satmak değil, bu web sitesini daha verimli kullanarak işlerini büyütmene yardımcı olmak.

 

Alacağım site ile ilgili garanti veriyor musunuz ?

Hem de sektörde görülmemiş düzeyde: ömür boyu garanti. Siteni kullandığın süre boyunca siten bizim garantimiz altında. Sitenin başına gelebilecek herhangi bir olumsuz durumda biz siteni eski haline getireceğiz. Buradan garanti şartlarımızı inceleyebilirsin.

 

Ya web sitesi hizmetini beğenmezsem, paramı iade eder misiniz?

Sistemi denemeden satın alamıyorsun. Tüm özellikleri birebir kullanarak memnun kalırsan satın alman için 5 günlük ücretsiz demo özelliği ekledik. Buna rağmen siteni aldıktan sonra yine de vazgeçmek istersen paranı iade ediyoruz. İade şartlarını buradan inceleyebilirsin.

 

Kaç MB boş alanım olacak ?

Sınırsız hosting alanına sahipsin.

 

Kaç adet e-mail hesabı açabilirim ?

Sınırsız.

 

Siteme ne kadar fotoğraf/video/ sayfa ekleyebilirim ?

Sınırsız.

 

Aylık trafik kullanım limitim nedir?

Öyle bir limitin yok. Sınırsız.

 

Siteme sosyal medya hesaplarımın linklerini ekleyebilir miyim?

Evet ekleyebilirsin.

 

Sitemin tasarımını değiştirmek istersem ne yapmam lazım?

Webuca kontrol panelinden site tasarımını istediğin zaman istediğin kadar değiştirebiliyorsun.

 

Siteme içerik metinlerini nereden bulacağım ?

En doğru olanı sitenin içerik yazılarını markana göre kendin hazırlamandır. Markanı ne kadar iyi anlatırsan o kadar başarılı olacaktır. Ancak herhangi bir sebeple içerik yazıları oluşturmakta zorlanırsan içerik kütüphanelerimizde onlarca hazır metin seni bekliyor. Üzerlerinde istediğin değişikliği yaparak hemen yayınlayabilirsin ?

 

Siteme koyacak fotoğraflarımı yok, ne yapacağım?

İçerik kütüphanelerimiz bunun için hazırlandı. Görsel arama motorumuzdan istediğin konu ile ilgili yüzlerce görseli bulabileceğin kütüphanelerimiz seni bekliyor. ?

 

İş yönetim merkezi nedir ?

İş yönetim merkezi, Webuca kontrol panelinde yer alan içinde çeşitli kobi araçlarını barındıran bir bölümdür. Kasa defteri uygulaması ile gelir ve gider kayıtlarını girebilirsin. Müşteri, tedarikçi ve personel kayıtlarını oluşturup takip edebilirsin. Müşterilerinden alacaklarını sisteme eklersin ve günü geldiğinde hem sena hem de müşterine bu ödemeyi hatırlatır. Borçlarını sisteme eklersin ve günü gelmeden sana ödemelerini hatırlatır. Personel bilgilerin ve yaptığın ödemeleri sistemde görebilirsin. Tedarikçilerini ve onlara olan borçlarını takip edebilirsin. İşleri daha kolay yönetmen için sana bu pratik araçları çok kolay kullanım özellikleri ile sunuyorum.

 

İletişim merkezi nedir ?

Tüm iletişim kanallarının toplandığı merkezdir. Sitenden gelen iletişim, insan kaynakları, teklif talep formu bilgileri bu merkeze gelir. Ayrıca bu merkez üzerinden müşterilerine toplu mail gönderebilirsin.

 

Sanal asistan nedir ?

Genel anlamda Webuca olarak ben senin sanal asistanınım. Bu özelliğimle site üzerindeki tüm hareketleri, bildirimleri, mesajları sana iletmekle görevliyim. Ayrıca hazırladığın iş planlarını organize etmeni sağlarım. Günü gelen işi sana ücretsiz SMS ve e-mail ile hatırlatırım. Bu benzersiz özelliğimle hiçbir işini kaçırmaz, zamanını verimli kullanırsın.

 

Sitem arama motorlarında gözükecek mi?

Evet gözükecektir. Webuca gelişmiş bir arama motoru optimizasyonu içermektedir. Siteye girdiğin her sayfa arama motorları tarafından indekslenebilmektedir. Sadece sitenin gözükmesi değil sana müşteri kazandırabilecek anahtar kelimelerde de arama motorlarında üst sıralarda çıkmana yardımcı olacak bir altyapıya sahibiz.

 

Sitem mobil uyumlu mu?

Evet uyumlu. Web sitenin bir de mobil versiyonu var. Bu versiyon sitene mobil cihazlardan girildiğini otomatik algılayıp devreye giriyor. Ziyaretçilerin sitenin mobil versiyonunu görüyor. Google, sıralamalarda mobil uyumlu sitelere ayrıcalık tanıyacağını duyurdu.

 

Sitemin yabancı dil desteği var mı?

Evet var. Sitene yabancı diller ve o dillere ait içeriğini ekleyebiliyorsun. Dünya üzerinde ticaret için en geçerli, en fazla kullanıma sahip dilleri senin için hazırladık. Bu dillerin hepsini sitende aktif edersen, dünya ticaretinde geçerli dillerin %70-80 ini kapsayabilirsin.

 

Sitem ana dil içeriğimin yabancı dillere çevirisini otomatik yapıyor mu?

Hayır yapmıyor. Bu kısımda “makine çevirisi” olarak adlandırılan otomatik çeviri araçları kullanabilirdik. Ancak bilindiği üzere makine çevirisi hiçbir zaman normal tercümenin yerini tutmaz, genellikle hatalar içerir. Bu tarz bir içerikle ürün ve hizmetlerini satmak, markanı tanıtmak sana yarardan çok zarar getirecektir.

 

Sitem arama motorlarında birinci sayfaya çıkacak mı?

Eğer hedeflediğin anahtar kelimelerde çok fazla rakibin yok ise sitenin sahip olduğu arama motoru optimizasyonu seni muhtemelen birinci sayfalara taşıyacaktır. Ancak rekabetin fazla olduğu alanda sadece arama motoru optimizasyonu ile birinci sayfa gelebilmek “garanti” edilebilir bir durum değildir. Bu şekilde hiç kimse böyle bir garanti veremez. Eğer, arama motorlarında yükselmek istiyorsan sana göndereceğimiz ipuçlarını takip ederek siteni daha başarılı konumlara taşıyabilirsin.

 

Her şey sınırsız diyorken adil kullanım kotası nedir ?

Adil kullanım kotası sadece kötü niyetli kullanımların önüne geçmek için alınmış bir önlemdir. Normalde bir kullanıcının asla erişemeyeceği seviyelerdeki değerlerde bu kotaları uygularız. Örneğin bir web sitesi genel olarak 50-100 MB alan kapyalacaktır. Adil kullanım kotası 10 GB olarak belirlenmiştir. Adil kullanım kotaları tablosunu buradan inceleyebilirsiniz.

 

 

Web siteme Webuca’da olmayan özellikler ekletmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Webuca geniş tabanlı bir sistem. Oldukça esnek tasarlanmış bir yapısı var bu sayede bütün sektörlere uygun. Bunların haricinde bir özellik talebin olursan, Webuca sisteminde maalesef bunu sağlamıyoruz. Bizimle iletişime geçersen bunun için sana başka önerilerimiz olabilir.

 

Web sitemi oluşturduktan sonra içeriklerini ben mi gireceğim?

Evet. Markanı senden daha iyi tanıyor olamayız. İçerikleri kolay girebilmen için kontrol panel kullanımını çok kolay hazırladık. Sadece güncellenmelerini kolay yapabilmen için bile çokça çalıştık ve çalışıyoruz. İçerik oluşturmakta sorun yaşayacağını düşünüyorsan bir de çok güzel içerik kütüphaneleri hazırladık.

 

İçerik kütüphaneleri nedir?

İçerik oluşturmakta, edinmekte sorun yaşıyorsun veya buna zaman ayırmak istemiyorsan içerik kütüphanelerimiz tam sana göre. İki bölüme ayrılıyor; metin ve görsel. Kütüphanelerimizde onlarca hazır sayfa metni var. Beğendiğini hemen sitene ekleyebilirsin. İstersen üzerinde düzenlemelerde yapabilirsin. Görsel kütüphanelerimizde bir de görsel arama motoru var. Hangi konu ile ilgili görsel arıyorsan bu arama motoruna yazman yeterli. Beğendiğin görseli sitene kolayca ekleyebilirsin.

 

Siteniz kredi kartı kartı ile ödeme yapmak için güvenli mi?

Kesinlikle. Türkiye’de belli şartları sağlamazsanız kredi kartı ile ödeme almanıza müsaade edilmez. Sitemiz 128 bit SSL sertifikası ile korunuyor. Girdiğiniz kredi kartı bilgilerini biz bile göremiyoruz.

 

İş yönetim merkezine girdiğim bilgiler güvende mi?

İş yönetim merkezi bölümde girdiğin nakit akışı, müşteri, tedarikçi, personel, borç, alacak gibi şirketine ait bilgilerin kesinlikle güvende. Bunları herhangi bir amaçla kullanmamayı, 3. Şahıs ve kurumlarla paylaşmamayı taahhüt ediyoruz. Buradan gizlilik politikalarımızı inceleyebilirsin

 

İş yönetim merkezine girdiğim müşteri alacaklarımı müşterime bildiriyor musunuz?

Alacaklar kayıtlarınızı girerken istersen alacağın muhatabına ödeme hatırlatması göndermeyi işaretleyebilirsin. Böylece günü gelmeden önce karşı tarafa bir hatırlatma maili gider. Bunu sistem otomatik olarak kontrol eder ve gönderir.

NE DEDİLER?

Mükemmel bir site. Ellerinize  sağlık. Bize bu siteyi sunan herkese teşekkür ederiz.

Sümeyye Rizeli - Lazali İnşaat

Bizim için sitemizin tasarımı önemli olduğu kadar arama motorlarındaki başarısı da önemli. Bu yüzden ilk siparişimizden sonra başka Webuca siteleri aldık. Memnunuz, teşekkürler.

Gökhan Gökalp - Dekodizayn Duvar Kağıtları

Daha önce web sitesi konusunda başka firmalarla çalıştık ama memnun kalmamıştık.  Webuca bize verdiği güvenle birlikte teknik destek konusunda da bizi mutlu etti.

Ahmet Özkara – Özgür Reklam Ajans

İş yönetim merkezi özellikler benzersiz, hem web siteniz var hem de tüm nakit trafiğinizi kontrol edebiliyorsunuz. Her gün SMS le bildirim gelmesi de çok güzel bir özellik.

Ferhat Sonaydın – Sonay Alüminyum Ltd.Şti.

Çok hızlı şekilde site oluşturulabilir. Gereksiz detaylarla sizi uğraştırmıyor. Kolayca web siteniz hazır oluyor. Müşterilerimize toplu mail ve sms gönderebiliyoruz. Güzel bir çalışma. 

Yasin Akbaş – CPM Teknoloji

Birçok firmayı araştırdıktan sonra Webuca’da karar kıldık. Kolay ve pratik kontrol paneli, modern tasarımları ile sistemi beğendik ve yirmiden fazla site aldık. Arama motorlarında iyi sonuç veriyor. 

Mümtaz Yıldız – Gömü Tur Tourism & Travel Agengy

Bizim istediğimiz; sitemiz karışık olmasın kolayca güncelleyelim ve ekonomik bir ücret ödeyelimdi. Webuca çok daha fazlasını sundu. Teşekkürler.

Fatih Güzel - Mensan Ltd. Şti.
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0312 439 69 90
TIKLA HEMEN SENİ ARAYALIM
BİZİ TAKİP EDİN
ETİKETLER
Bir web sitesi yaptırmak istiyorum dediğinizde karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Webuca Hazır Web Sitesi olarak sunduğumuz siteler benzersiz özelliklerle hazırlanmıştır. Birçok hazır web sitesinde bulamayacağınız özellikler mevcuttur. Profesyonel ve kurumsal bir web sitesi istediğinizde, firma tanıtım web sitesi, kişisel web sitesi istediğinizde Webuca size en uygun maliyeti sunar. Web sitesi almak istiyorum diye aramalar yaptığınızda Webuca size sınırsız kullanım özelliklerini sunar. Merak ediyor olabilirsiniz, web sitesi maliyeti ne kadar, web sitesi tasarım ücretleri ne kadardır, uygun fiyata web sitesi yaptırabilir miyim, ucuz web sitesi tasarımı bulabilir miyim, ekonomik web sayfası nasıl oluşturabilirim, web sitesi kurdurmak istiyorum, site açma kolay mı, site kurma maliyeti nedir, site açmak kaç para, işyeri sitesi kurma nasıldır, internet sitesi satın alma kolay mıdır, site satın almak için ne yapmak gerekir, ücretleri ne kadardır, internet sayfası açmak hızlı mıdır, internet sitesi fiyatları nedir, paralı site açma, paralı site kurma, ücretli site kurma, hazır web sitesi paketleri nelerdir, com lu site nasıl kurulur, web sitesi satın al mak ucuz mudur, yaptırmak istiyorum hangi firmaya gitmeliyim, ucuz web tasarım hizmetini nereden bulurum, hazır firma sitesi, hazır kurumsal site, hazır web sitesi tasarımı hizmetlerini nereden alabilirim, hazır web sayfası güvenilir midir gibi sorularınız olabilir. Webuca’da bütün özellikler tek pakette ve tek fiyatla. Alan adı tescili (domain name), sınırsız hosting, sınırsız email, sınırsız trafik, tasarım değiştirme, çoklu yabancı dil desteği, kolay kontrol panel ile içerik yönetimi, mobil web sitesi özelliklerini tek bir pakette ve tek bir fiyatla sunar. Webuca’da maksat işin görülsün değil, maksat işin büyüsün. Hemen satın al butonuna tıklayıp sitenizi anında yayına açarsınız. İşlerinizi büyütmeye bugün başlayabilirsiniz.